INNOVAPHONE dla PSZ – projekt

innovaphone AG jest dostawcą rozwiązań ICT, które zapewniają komunikację do pracy w biurze (lokalnie) jak i w dowolnym innym miejscu pracy wskazanym przez pracownika, bez ingerencji w sferę organizacyjną czy techniczną urzędu. Doświadczenia z lockdown COVID 2020 i przepisy dotyczące pracy zdalnej spowodowały, iż niezbędne stało się zabezpieczenie możliwości „przenoszenia” numeru telefonu oraz zapewnienia funkcji komunikatora, wideo połączenia, konferencji wielostronnych (tel./wideo), funkcji fax to mail, funkcji współdzielenia ekranu czy też informacji o statusie użytkowników. Pozwoli to na utrzymanie produktywności, dyspozycyjności i komfortu pracy pracowników i ich przełożonych.

Rozwiązania cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdzony znakiem jakości „IT Security made in EU”. Zapewnienie poufności, integralności przez implementację bezpiecznego rozwiązania komunikacyjnego w urzędzie jest istotne z punku widzenia „RODO”

  • Zapraszamy do obejrzenia webinaru, który odbył się 7.11.2023 dedykowany dla Publicznych Służb Zatrudnienia : Powiatowych Urzędów Pracy, Wojewódzkich Urzędów Pracy
  • Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.
  • Zapraszamy założenia użytkownika na platformie (bezpłatne testy)Jestem obecny na platformie i chętnie z Państwem potestuję funkcjonowanie połączeń telefonicznych, wideopołączeń, wideokonferencji, chatu, itp. Proszę dać znać na e-mail zbigniew.majewski@masfera.pl lub 503130374 jeżeli już stworzycie Państwo swojego użytkownika 🙂

 

 

Załączam link do ankiety/kwestionariusza, którego wypełnienie może być pomocne w przygotowaniu wyceny lub wsparcia inżyniera.

ankieta/kwestionariusz